Kim jesteśmy

Serwis torby-z-nadrukiem.pl jest częścią istniejącej od 2007 roku marki Gratisownia.pl.

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Istniejemy dla ludzi i to właśnie ludzie są dla nas najważniejsi. Wszystkie przyjmowane zlecenia są traktowane indywidualnie ze względu na różnorodność i specyfikacje każdej sytuacji. Dzięki odpowiednio dobranej technice i narzędziach, skuteczniej i efektywnej wykonujemy powierzane nam zadania. Postanowiliśmy stale poszerzać naszą ofertę o gadżety reklamowe dla klientów poszukujących niecodziennych i bardziej kreatywnych rozwiązań. Firmy, które chcą wzmocnić wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami powinni zainteresować się naszą ofertą produktów reklamowych zawierających m.in. długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele innych gadżetów reklamowych za nadrukiem.

 

Proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku, aby zapewnić kompleksową obsługę. Od 2009 roku jesteśmy członkami programu Trust- Solidni w Biznesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazuje dbałość o dobro klientów, promując zarazem rzetelność i odpowiedzialność w biznesie.

 

Aktywnie uczestniczymy tez w systemie Wspomagaj.pl firmy Retiso – jest to inicjatywa pozwalająca na wspieranie inicjatyw charytatywnych przez każdego, w dowolnym czasie. Gorąco polecamy taką formę dobroczynności.

 

Nasza firma dzięki przynależności do programu deklaruje dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Dla naszych Klientów jest to gwarancja współpracy z odpowiedzialnym i pewnym dostawcą. Od roku 2010 jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, rozpoczęliśmy również wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych - Pomocna Firma, do czego również Państwa serdecznie zapraszamy.  

 

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: