Sposób dostaw

       Dostawy i odbiór towaru

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kilka możliwości realizacji dostawy zamówienia:

1. Towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy: Gratisownia.pl – przy ul. Spółdzielcza 5A, 44-145 Pilchowice po wcześniejszym ustaleniu tego faktu telefonicznie

2. Na terenie kraju przesyłki wysyłane są firmą kurierską – koszt przesyłki określany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Drogę swojej przesyłki można śledzić wpisując nr. listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej.
3. W szczególnych przypadkach wysyłka dokonywana jest na terenie kraju poprzez Pocztę Polską, a wysokości kosztów przesyłki określane są wg stawek Poczty Polskiej.
4. Zamówienia specjalne, ekspresowe oraz kalkulowane indywidualnie podlegają dodatkowej kalkulacji cenowej kosztów wysyłki.
 


Reklamacje usług transportowych.

Ze względu na możliwość uszkodzenia produktów podczas transportu należy sprawdzić paczkę:
a) firma kurierska: otworzyć przesyłkę w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia szkody sporządzić protokół szkody, który jest podstawą do reklamacji.

b) Poczta Polska: przed odbiorem należy sprawdzić stan ogólny paczki i dokonać szczegółowych oględzin czy nie jest uszkodzona. Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek uszkodzenia paczki nie należy odbierać, ponieważ uszkodzenie nastąpiło podczas transportu i za ten fakt odpowiada Poczta, jeśli przesyłka zostanie odebrana nie będzie możliwości reklamacji uszkodzonego towaru.


Proces reklamacyjny wobec firmy kurierskiej/poczty trwa od 1-3 miesięcy, klient jest powiadamiany o uznaniu/nie uznaniu reklamacji na swój e-mail.

Śledzenie przesyłek

przesyłki krajowe

przesyłki międzynarodowe