product

Plecak Trend

PFC-19549650
Opis produktu
Wygodny plecak Trend jest zwycięzcą wśród plecaków promocyjnych. Nosząc tę torbę, odbiorca zapewni, że przekaz marki będzie rozprzestrzeniał się wszędzie, gdziekolwiek się uda. Modnie zaprojektowana torba posiada cztery komory, a mianowicie dwie komory na zamek błyskawiczny, przednią kieszeń na zamek błyskawiczny i przednią kieszeń z zamknięciem na rzep. Dzięki temu oferuje dużo miejsca do przechowywania zarówno dużych, jak i małych przedmiotów. Przedmiot jest wykonany z poliestru 600D, trwałego materiału, który jest odpowiedni dla najwyższej jakości plecaków.
Wersje kolorystyczne
Cena netto sztuki: 33,13
Ilość:
Dodaj nadruk:
Wybierz typ znakowania
Kolory: Podaj liczbę kolorów nadruku
Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać ołówek

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomośc została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.
Waga 14 kg
Wymiary dł. 28 x wys:42 x szer:18 cm
Materiał 600DPoliester
Kolory granatowy
Techniki:
S2 Sitodruk wykonywany przez specjalny szablon, przypominający wyglądem siatkę lub sitko, przez które przeciskana jest farba. Sita przygotowane są przy pomocy substancji światłoutwardzalnych, przez do druk jest idealnie powtarzalny. Sitodruk powszechnie stosujemy do nadruków na torbach reklamowych, odzieży czy parasolach. Poziom trudności S2.
TR 50 Termotransfer - obraz, który chcemy przenieść drukujemy sitodrukiem na specjalnym papierze transferowym i następnie przy użyciu prasy termicznej, przenosimy na żądaną powierzchnię – tkaniny, torby, parasole piłki plażowe czy koszulki. Wielkość do 50cm2.
Technika: Sitodruk 2
Pozycja: kiesze?
Wymiary: 180x90 mm